Directorii cu delegaţie şi-au intrat în atribuţii

0
2203


Directorii cu delegație, din unitățile școlare, și-au intrat în atribuții însă se vor putea bucura de funcțiile primite până la 31 august 2011. Toți nou veniții și-au primit deciziile de numire prin fax. Cei mai mulți dintre cei desemnați să conducă soarta elevilor din județ au fost numiți din umbră de liderii democrat – liberalilor, pe criterii politice și nicidecum de competență.

Nr. crt.

Nume

 

PRENUMELE

UNITATEA DE INVATAMANT

DIRECTOR / DIRECTOR ADJUNCT

1

ARMENCEA

O

MIHAELA VALERIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 ADJUD

Director

2

MOCANU

P

COSTICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII ANDREIASU DE JOS

Director

3

SPINU

I

ADRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII BALESTI

Director

4

IOAN

 

MIHAELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII „PROF. MIHAI SIMBOTIN” CIRLIGELE

Director

5

GRAUR

T

VALERIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII „ION CIMPINEANU” CIMPINEANCA

Director

6

TUDOSE

S

ION

SCOALA CU CLASELE I-VIII CHIOJDENI

Director

7

STEFAN

 

SANDU

SCOALA CU CLASELE I-VIII „IONEL SIRBU” CIORASTI

Director

8

IORGU

D

DOREL

CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA MIHALCENI

Director

9

GROSULESCU

 

MIHAI ADRIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII SERBANESTI

Director

10

OLTEANU

T

FLORENTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII „ANGHEL SALIGNY” FOCSANI

Director

11

VORNIC

G

ROXANA ANTOINETTE

SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE” FOCSANI

Director

12

DAVID

N

FANICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 GAROAFA

Director

13

CRISTIAN

 

TATIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII GOLOGANU

Director

14

HOZIT

G

VASILE

SCOALA CU CLASELE I-VIII HOMOCEA

Director

15

IACOB

S

MAURA

SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

Director

16

TOMA

 

DAVID

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MERA

Director

17

TRUSCA

V

DANIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII MILCOVUL

Director

18

CRACIUN

C

IOAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MOVILITA

Director

19

PAVIL

 

ELENA – DOINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NARUJA

Director

20

NISTOR

G

MIRELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII „BARBU STEFANESCU DELAVRANCEA” NEGRILESTI

Director

21

CHIRIAC

V

CEZAR SORIN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NEREJU MIC

Director

22

CHICHIUR

C

ION

SCOALA DE ARTE SI MESERII „DIMITRIE GUSTI” NEREJU

Director

23

CORNEA

A

GRATIELA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NISTORESTI

Director

24

CIORASCU

M

CAMELIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII OBREJITA

Director

25

NOVETSCHI

 

MIRELA LORELAI

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 MARASESTI

Director

26

COSTEA

I

VIRGINIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 MARASESTI

Director

27

JALBA BANDRABUR

S

VALERIU

LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU IOAN CUZA” PANCIU

Director

28

POPA

 

MARGHIOLITA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PAULESTI

Director

29

BOSTAN

N

IORDACHE

SCOALA CU CLASELE I-VIII PAUNESTI

Director

30

MIHAES

I

VIOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOSCUTENI

Director

31

RUGIUBEI

N

MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 POPESTI

Director

32

LUNGU

A.

MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII RUGINESTI

Director

33

CHITICARU

V

GELU

SCOALA CU CLASELE I-VIII ANGHELESTI

Director

34

COSTACHE

 

VOICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII SLOBOZIA BRADULUI

Director

35

MACIUCA

C

LUCIAN

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SPULBER

Director

36

POPESCU APREOTESEI

V

MIHAI VASILE

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 STRAOANE

Director

37

GRIGORICA

N

VIOLETA MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 BILIESTI

Director

38

SIMION

V

MIHAELA NICOLETA

SCOALA CU CLASELE I-VIII TIMBOIESTI

Director

39

GHEORGHE

M

MIHAELA CRISTINA

SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 BORDEASCA VECHE

Director

40

NECHITA

N

MONICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII TIFESTI

Director

41

SIBECHI

M

AURELIAN GABRIEL

SCOALA CU CLASELE I-VIII BATINESTI

Director

42

DASCALU

 

MARIANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINATORI

Director

43

SAIGAU

 

DUMITRU NICOLAI

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIRTESCOIU

Director

44

PINTEA

V

MARIUS

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIDRA

Director

45

GEORGESCU APOSTU

G

STANA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VINTILEASCA

Director

46

HOLBEA

V

TOADER

SCOALA CU CLASELE I-VIII VIZANTEA RAZASEASCA

Director

47

RADU

A

RODICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII VULTURU

Director

48

MOCANU

I

DIDINA

PALATUL COPIILOR FOCSANI

Director

 

 

 

 

 

 

50

STEFAN

D

RADU

COLEGIUL ECONOMIC „MIHAIL KOGALNICEANU” FOCSANI

Director

51

NEGOESCU

A

IOAN

COLEGIUL TEHNIC „TRAIAN VUIA” FOCSANI

Director

52

BABIS

S

MARICICA

GRUPUL SCOLAR „SIMION MEHEDINTI” VIDRA

Director

53

TOADER

 

OLIA

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.10 FOCSANI

Director

54

IVU

 

IONICA

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.21 FOCSANI

Director

55

GEORGESCU

 

LIGIA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 FOCSANI

Director

56

DOGARU

V

MIHAELA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.18 FOCSANI

Director

57

ENACHE

 

CLAUDIA

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 FOCSANI

Director

58

MORARU

V

PETRICA

SCOALA CU CLASELE I-VIII „DUILIU ZAMFIRESCU” FOCSANI

Director adjunct

59

BORS

 

MARIA

SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE” FOCSANI

Director adjunct

60

CRACIUN

I

SERGIU

SCOALA CU CLASELE I-VIII HOMOCEA

Director adjunct

61

ILIESCU

G

LUMINITA

LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU IOAN CUZA” PANCIU

Director adjunct

62

BUZATELU

I

ROMULUS DORIN

COLEGIUL NATIONAL „UNIREA” FOCSANI

Director adjunct

63

ION

I

CARMEN

LICEUL PEDAGOGIC „SPIRU HARET” FOCSANI

Director adjunct

64

CIOBANU

A

ADRIANA CAMELIA

LICEUL TEORETIC „EMIL BOTTA” ADJUD

Director adjunct

65

APOSTU

V

TATIANA

COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE BALS” ADJUD

Director adjunct

66

DUMITRU

 

CONSTANDA

GRUPUL SCOLAR „GRIGORE GHEBA” DUMITRESTI

Director adjunct

67

NEAGU

G

MIRELA

LICEUL TEORETIC „DUILIU ZAMFIRESCU” ODOBESTI

Director adjunct

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here